Novinky
23.03.2018: Třídní schůzky
Třídní schůzky se uskuteční dne 10. 4. 2018 od 17:00 hodin v budově Pařížská 15 pro všechny třídy naší školy.

23.03.2018: Hledáme nového kolegu!
Přijmeme učitelku/učitele španělského jazyka, zájemci mohou zaslat svůj životopis na adresu: skola(zavináč)oaulpar.cz.

13.02.2018: Přihláška ke státní jazykové zkoušce - jaro 2018
14.11.2017: Krajská kola konverzační soutěže v cizích jazycích
Exkurze

Prohlídka České televize Praha

V pondělí 5. června se skupina žáků prvního ročníku vypravila na exkurzi na pracoviště České televize na Kavčích horách.Během komentované prohlídky jsme se dozvěděli základní informace o této veřejnoprávní službě, jejích pracovištích a programových nabídkách. Podívali jsme se na přípravu studia před natáčením pořadu Sama doma, viděli přestavbu jiného studia i nahlédli do výroby kulis.

Ačkoliv jsme tentokrát neměli štěstí na slavné osobnosti a v některých chvílích jsme měli pocit, že nás naši průvodci považují za návštěvníky mladšího školního věku, užili jsme si nahlédnutí pod pokličku fungování tohoto mediálního subjektu.

Mgr. Marcela Dalihodová

| Autor: administrator | Vydáno dne 07. 06. 2017 | 443 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server